NASZE PRACE W MODN

Wystawa w Małopolskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli

Od 5.04.2019r. można oglądać kolejną wystawę prac naszych uczniów i wychowanków w MODN–li w Nowym Sączu. A wszystko to dzięki Pani Iwonie Nowak z MODN-li, która cały rok prowadzi wystawę prac uczniów z różnych szkół. Prace naszych uczniów, wychowanków zyskały uznanie wśród zwiedzających i wiele osób wyraża na ich temat pozytywne opinie – bardzo nas to cieszy .

Jest to wyjątkowa wystawa, bo oprócz prac plastycznych można podziwiać przepiękne prace wychowanków wykonane na Kole Origami działającym już wiele lat w internacie. Z tysięcy poskładanych karteczek papieru powstały kolorowe ptaki, kwiaty, owoce, rybki, itd. Warto zobaczyć włożony w te prace czas i serce naszych wychowanków.

Wystawa obejmuje również prace ceramiczne wykonane podczas zajęć ceramicznych w ramach Małej Pracowni Ceramicznej, a pracownia działa w SOSW już kilka lat, bo od września 2014r. Wykonanie tych prac było bardzo czasochłonne i wymagało od naszych wychowanków i uczniów dużo cierpliwości. Patrząc na efekt - było warto 

Bardzo dziękujemy za współpracę wszystkim wychowawcom i nauczycielom, którzy wykonali ze swoimi uczniami, wychowankami prace na tą wystawę:

Prace z origami:

p. Elżbieta Zygmunt, p. Lidia Chudy

Prace plastyczne:

p. Ewa Szewczyk, p. Anna Kujawska, p. Beata Franczyk, p. Magdalena Białko, p. Agnieszka Skoczeń, p. Maria Skoczeń, p. Elżbieta Żeliszewska

Prace z ceramiki:

p. Elżbieta Żeliszewska

Osoby odpowiedzialne za wystawy prac uczniów i wychowanków w MODN:

Maria Skoczeń, Elżbieta Żeliszewska.

Kliknij i zobacz fotorelację

Aktualności

Kalendarz

Nasi przyjaciele