10-lecie WWRD

    

Wspólne obchody. 50 - lecie Ośrodka razem z 10-leciem WWRD

 

Z okazji 50-lecia SOSW 23 maja 2017r. został zorganizowany piknik rodzinny „Spotkanie po latach” dla dzieci objętych Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju Dziecka  od początku istnienia WWRD, który obchodzi przy okazji 10-lecie funkcjonowania w naszym Ośrodku.

W celu zorganizowania pikniku podjęto następujące działania:

  •          Zaprojektowano i wykonano zaproszenia oraz plakaty informacyjne. Za pomoc w realizacji dziękujemy koleżankom Magdalenie Gołaszewskiej oraz Agnieszce Bukowy.
  •          Pozyskano sponsorów: firma INEX (woda mineralna), piekarnia Nika (chleb, ciastka), piekarnia Tęgoborze (tort, ciastka), Państwo Mikulec (kiełbasa), Pan J. Kaczor (lody), Pani Wideł (owoce), Pan Marcin Główczyk (ketchup, musztarda), Audifon, Gabinet Leczenia Zeza i Niedowidzenia, Zakład fryzjerski  „Kasia” oraz kilku anonimowych sponsorów.
  •          Wypożyczono grilla, pozyskano wolontariuszy ze szkoły gastronomicznej. Za pomoc dziękujemy koleżance Małgorzacie Smajdor.
  •          Wynajęto firmę  organizującą dziecięce imprezy - Art. Deco.
  •          Zaproszono do współpracy wolontariuszy ze stowarzyszenia „Sursum  Corda”
  •          Zorganizowano wystawę fotograficzną prezentującą dzieci objęte WWRD oraz metody pracy prowadzone w ramach WWRD.
  •          Osobiście doręczono zaproszenia dla gości.
  •          Zakupiono upominki dla dzieci, wykorzystane w grach i zabawach w czasie pikniku.

Osobami odpowiedzialnymi za organizację pikniku były Aneta Stokłosa, Ewelina Majchrowicz, Marta Kazana, Dorota Niedźwiedź.

Nawet nagłe załamanie pogody nie ostudziło  gorącej atmosfery  zabawy i radości wśród dzieci, rodziców i organizatorów.Dziękujemy nauczycielom WWRD za rzetelne i aktywne wywiązanie się z powierzonych im zadań oraz koleżance Esterze Mikołajczyk za włączenie się w piknik i umożliwienie zabaw z psem Luną, który jest przeszkolony do pracy w dogoterapii.

Magdalena Gołaszewska

red. J. Sobczak

    zdjęcia

 

 

Kalendarz

Nasi przyjaciele